WoNO Forum

Pełna wersja: Mute za zabicie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Rozumiem, że chłopaczek dostał tutorka i ma pozwolenie mutowania ludzi tych którzy go zabiją?
Tu dowodziki.

https://imgur.com/Peikt6G

https://imgur.com/XkEWmPb

Kilku innych też dostało bo "missclick"
01:24 Kyrax [450]: Musialem missclicnac nick. Sorry za to
Widzę, że jesteś na tyle dorosły, że musisz się wyżyć i nie przyjąć przeprosin. Beka trochę xD

[Obrazek: YJXyxIi.png]
jak możesz missclicknąć mute na goscia, którego nick musisz wpisac na czacie?
(05-03-2019, 02:33)kazdapostac mati napisał(a): [ -> ]jak możesz missclicknąć mute na goscia, którego nick musisz wpisac na czacie?

Czy ty naprawdę nie wiesz, że istnieje opcja copy name?  Łap screena
[Obrazek: yVQUThs.png]

Bym się zapisał na śmierć gdybym te wszystkie nicki pisał ręcznie lol
to i tak musisz wkleić jego nick na czat, jeszcze teraz mi powiesz, że wkleiłeś nick i nie sprawdziłeś co?
(05-03-2019, 02:35)kazdapostac mati napisał(a): [ -> ]to i tak musisz wkleić jego nick na czat, jeszcze teraz mi powiesz, że wkleiłeś nick i nie sprawdziłeś co?

Tak nie sprawdziłem tego dwa razy. Nigdy nie sprawdzałem nicków dwa razy... Późno jest zmęczony jestem odpisywaniem do trolli. Ale widzę, że  z wami nie ma sensu w jakikolwiek sposób dyskutować. Napiszecie byle jaki debilizm byle by coś napisać nie zważając na to jak głupie wiadomości wysyłacie.

Ziomka przeprosiłem, ale on wie swoje i myśli, że coś tym ugra...
co mu po twoim przepraszam, skoro on musi siedziec i wastowac stamine i odrabiac ze 2 lvle? bo Ty nie potrafisz sprawdzic nicku i wklejasz losowy na czacie chociaz wiadomo ze na czatach jest spam czesto i przeskakuja nicki jeden po drugim
(05-03-2019, 02:45)Kosmo napisał(a): [ -> ]co mu po twoim przepraszam, skoro on musi siedziec i wastowac stamine i odrabiac ze 2 lvle? bo Ty nie potrafisz sprawdzic nicku i wklejasz losowy na czacie chociaz wiadomo ze na czatach jest spam czesto i przeskakuja nicki jeden po drugim

No i moja teoria z posta wyżej się potwierdziła. Nawet nie sprawdzisz czy się wywalił tylko od razu napiszesz debilizm.

[Obrazek: zPymMyO.png]
ty nie sprawdzisz nicku ktory wklejasz a do mnie sie czepiasz ze nie wszedlem na jego profil na stronie wono? daily tutorek
(05-03-2019, 02:54)Kosmo napisał(a): [ -> ]ty nie sprawdzisz nicku ktory wklejasz a do mnie sie czepiasz ze nie wszedlem na jego profil na stronie wono? daily tutorek

No ja przeprosiłem i przyznałem się do błędu. A czy ty to potrafisz?
Stron: 1 2