Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje na powakacyjną edycję.
Witam wszystkich serdecznie wszystkich Graczy Wono.
Po długiej przerwie przychodzę do Was z nowymi propozycjami, które urozmaiciłyby rozgrywkę.

1) Dodatkowe nagrody za najlepszą gildię.
Wszyscy dobrze wiemy, że po wprowadzeniu tasków na bossy, dzięki którym dostajemy 5 essencji na seta 400 lvl nagrody za najlepszą gildię są nieopłacalne i po osiągnięciu miana najlepszej gildii w danym czasie otrzymujemy jedynie aurę. Moim zdaniem jest to nieopłacalne.
Przychodzę do Was Drodzy Współgracze z propozycją o dodatkowe nagrody za 3 najlepsze gildie:
Są to domki gildijne na oddzielnych wyspach, gdzie będzie można dostać się statkiem lub teleportem, by także inni gracze mogli podziwiać domki najlepszych 3 gildii. W tych domkach będzie 15-20 pokoi ( Ale jeszcze do tego dojdziemy). Włascicielem danego domku będzie 1 gildijny leader, a "prawa" "aleta som" będą mieli 2 vice leaderów. Po ostatniej edycji zauważyłem, że średnio w gidliach jest po 15-20 osób, więc takiej wielkości domki proponuję, by miały właśnie tyle pokoi. Dodatkowo w Domkach w podziemiach będą Depo oraz NPC, które są dostępne w Konoha jak np. Medyk czy też npc, gdzie można sprzedać przedmioty.

2) Gildijne Depo.
Całą ideę tego najlepiej zrozumieją osoby, które grały na brazylisjkim serverze pokemon (Nie zapłacili mi, to nie będę podawała nazwy). Tam parę lat temu była opcja "wspólnego depo", gdzie można było "pożyczać" drugiemu graczowi pokemony, mógł to robić w każdej chwili, nawet gdy właściciel był offline. Plus był taki, że tych przedmiotów dany gracz nie mógł wyrzucić, ani wymienić z żadnym innym graczem. Kiedy jednak pierwotny właściciel potrzebował danego pokemona to znikał on chyba w przeciągu 5 minut z ekwipunku osoby, która go pożyczyła, by ta miała czas się schować w bezpieczne miejsce.

3) Zlecenia Solo oraz gildijne
Po raz kolejny dam nawiązanie do servera pokemon, gdzie są tzw. zlecenia. Musimy znaleźć danego NPC, który zaatakuje nas jedynie jak weźmiemy zlecenie i walczymy z nim. Byłyby to takie drugie MVP, jednakże na otwartej mapie, a nie w pomieszczeniu jak to jest w przypadku MVP. Żeby troszeczkę to urozmaicić dodałbym, że można wybrać bossa Solo w przedziałach levelowych
100-200 - Genin
200-300 - Chunin
300-400 Jounin
400 - 500 Klasa S
500 - 600 Anbu
600 - 700 Aka
700 - 800 Sannin
800 - 900 Kage
900 - 1000 Jinchuuriki
1000+ Rikudou
Zlecenia by można było robić 1 dziennie zarówno solo, jak i gildijne. Nagrodami za takie wyczyny byłyby Event Pointy oraz Punkty Gildijne (Za bicie bossa całą gildią)

4) Areny Warowe Gildii
Wiele razy się słyszało, że jakaś gildia wyszła w 10, a druga w 25 osób. Żeby już nigdy więcej nie było takich sprzeczek proponuję wam swoją propozycję. Tzw. Areny warowe. Będą 3 mapy (Tak sobie wymyśliłem, że 3 dla urozmaicenia). Mapy te będą dokładną kopią 3 miejsc na mapie w WONO, a dokładnie Jiro Island, Rocker Island oraz Konoha Gakure. Na te areny będzie można jedynie się dostać poprzez komendę /joinarenawar.
Dodatkowy smaczek dla Państwa: Gildia, która będzie wypowiadała wara będzie wybierała liczbę graczy, które będą reprezentować daną gildię ( od 15 - 25 osób), zaś gildia, która została wyzwana wybiera mapę. Na mapie będą mogli być Tylko członkowie w gildii oraz będą to mogli być jedynie członkowie, którzy są minimum 24h godziny w gildii.

5) Blessy i pieniądz
Wracając jeszcze do warów oraz ogólnie do PVP. Jak dobrze wiemy, podczas warów jest największy problem z goldem, ponieważ często są akcje, że ktoś po prostu nie ma na blessy. Proponuję, by przedmioty, które lecą z potworów można by było sprzedać za uczciwą kwotę oraz zwiększyć ilość "Trash itemów" na wyższych poziomach. Wiem, że wtedy spadnie wartość pieniądza w grze, jednakże moim zdaniem to jedynie rozwiązanie, by wary były dłuższe i kończyły się uczciwą wygraną jednej z ekip, a nie końcem środków na kontach drugiej.

6) Kolejny Mini Event
Kto z Nas nie grał na pierwszysch serverach naruto. Mam tutaj na myśli Nowotsy, których już nie ma wielu wielu lat. Tam jak pamiętam by zostać geninem, trzeba było na karteczce napisać odpowiedzi na pytania odnośnie wiedzy z naruto i właśnie z takim pomysłem przychodzę do Was, by jedna osoba z administracji (Proponuję Maviusa, bo On jest najczęściej na serverze) organizował tego typu "Zabawę", gdzie za poprawne zdanie testu będą specjalne nagrody. (Jeszcze nie wiem jakie, ale jakieś będą)

EDIT:
7) Grupowe bonusy za profesję danych graczy. Wpadłem także na pomysł, by były rozdawane dodatkowe bonusy, za to, że mamy dane profesje postaci w Party jak np. Za posiadanie całego teamu 7 w Party dostajemy bonus do dps 5% dla całego party. 
Ale także, inne bonusy w postaci specjalnych spelli, które będą mogły być użyte jedynie, gdy mamy wszystkich wymaganych członków np.
Runa Ino Shika Cho - Coś jak UE w Tibii, tylko, że może być wykorzystywane przez Ino, Shikamaru oraz Choujiego w Party
Przyzwanie Gedo Mazo - Najmocniejsze Jutsu Grupowe, ponieważ wymaga wszystkich członków Akatsuki, bez wyjątku. Proste: Pryzyzwamy potężnego Moba, którym kierować będzie osoba, która jest albo leaderem party albo gra Painem (Tak jak w Anime)
Itd. itp. Jeżeli się Grupowe Bonusy wam spodobają czekam na Wasze propozycje Big Grin 

Zapraszam do Lektury,
Co złego to nie Ja,
Fifajster
[Obrazek: giphy.gif]
po co
1- +1
2- można ale nie trzeba
3- +100, zajebista opcja
4- koniec płaczu?
5- +1
6- +1
7- meh
Koniec płaczu Smile
te propozycje nie maja sensu jezeli balans nie zostanie naprawiony.
tylko 2 na tak
Generalnie to nie jest głupie, ale jak wiemy czego byś tu nie wymyślil to prawdopodobienstwo, ze cokolwiek zostanie zrobione wynosi mniej niz szansa miliard, balans dalej jest totalnym gownem i wiele innych rzeczy jest do poprawy, a smiem watpic ze nawet to nie zostanie naprawione znajac zycie, moze sie myle, ale doswiadczenie od x lat grania tutaj mowi mi ze edycja podobna do shinobi fighters z tamtego roku, a tam wiadomo jakie cyrki były xd
Może od edycji powakacyjnej to się zmieni
(14-06-2019, 08:49)Fifajster napisał(a): Może od edycji powakacyjnej to się zmieni

Nie licz na to bracie, im sie tournamentu nie chcialo naprawic, ktory byl codziennym eventem i sie po prostu spierdolil podczas crasha otsa i do dzis nie naprawili, wiec juz widze jak takie gildijne depo wprowadzaja xd
Smutne jest to, że przez brak reakcji na rzeczy, które powinny zostać natychmiastowo naprawione z edycji na edycję tracą coraz większą ilość graczy i edycja trwa 2-3 tygodnie maksymalnie. Szkoda, bo ten server ma ogromny potencjał na stanie się "potęgą"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości